Naprawa, remonty i konserwacje oświetlenia ulicznego – Olkusz

+48 512 373 245

Nasza firma wykonuje kompleksowe prace związane z remontami, naprawą i konserwacja oświetlenia ulicznego. Prace wykonujemy przy użyciu podnośnika koszowego z wysięgnikiem do 16m, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać prac w praktycznie każdych warunkach.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie naprawy i konserwacji oświetlenia na zewnątrz – przy drogach, placach, parkingach. Wykonujemy prace również wewnątrz obiektów – hal produkcyjnych i magazynowych, sal gimnastycznych etc.

Realizowane zlecenia są wykonywane w sposób fachowy i rzetelny przez doświadczony elektromonterów, posiadających niezbędne kwalifikacje.

Utrzymujemy kontrolę i wyjeżdżamy do awarii oświetlenia w zasięgu 50km od Olkusza, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Obsługujemy obiekty w następujących miejscowościach: Chrzanów, Zawiercie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Miechów – oraz wielu pomniejszych.

Wysoka jakość świadczonych usług pozwoliła zaowocowała zaufaniem i uznaniem, którym obdarzyło nas wiele instytucji i przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu.

naprawa oświetlenia ulicznego